Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Czy meble kuchenne na zamówienie spełnią oczekiwania?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Meble kuchenne powinny spełniać kilka warunków – muszą być trwałe, praktyczne i dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Wśród najchętniej wybieranych rozwiązań ostatnich lat wymienia się meble kuchenne na zamówienie. Jakie są ich zalety? Czy meble takie sprawdzą się w każdej konfiguracji i pomieszczeniu?

Meble kuchenne na zamówienie – rozwiązanie dopasowane do potrzeb 

Nie ma wątpliwości, że stworzenie praktycznej kuchni wymaga nieco czasu. Chcąc zaprojektować wyjątkowe wnętrze, szukamy niebanalnych mebli, kolorów, inspirujemy się pracami znanych projektantów. Meble kuchenne na zamówienie pozwolą na zrealizowanie marzeń o niebanalnej kuchni – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizujące się w tworzeniu mebli kuchennych. Meble kuchenne na wymiar dają możliwość zaaranżowania dowolnego pomieszczenia – również niewielkiego – jak i aneksów kuchennych. Atutem jest bez wątpienia możliwość zabudowy aż po sufit, optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz wykreowanie kuchni w danym stylu. Kuchnie tworzone na zamówienie idealnie odpowiadają danym potrzebom – to produkt „szyty na miarę”.

Jak tworzone są meble kuchenne na zamówienie?

Proces tworzenia mebli kuchennych na zamówienie rozpoczyna się od pobrania wymiarów wnętrza czy aneksu oraz opracowania projektu i wizualizacji kuchni. Już na wstępnym etapie architekt współpracuje z klientem, wsłuchując się w jego potrzeby i propozycje. Warto skorzystać z porad architekta, gdyż podpowie on rozwiązania, które pozwolą jeszcze lepiej wykorzystać przestrzeń. Niezwykle ważne jest wybranie materiałów – zdecydowana większość mebli tego typu tworzona jest z płyt meblowych, ale istnieje możliwość wykorzystania drewna litego, jak i fornirów. Meble tworzone są na zamówienie, co oznacza, że możliwe jest wykonanie klasycznych szafek, regałów, koszy cargo, dowolnych frontów, również z przeszkleniami.

Comments are closed.