Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Kuchnia – serce domu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kuchnia to niewątpliwie serce każdego domu – to właśnie tutaj przygotowywane są posiłki dla wszystkich domowników, przygotowywane są ciepłe napoje, przekąski. Niejednokrotnie kuchnia to również miejsce, gdzie my sami chętnie spędzamy czas  z książką czy z komputerem – wystarczy do tego niewielki stolik i hokery. Jak zaprojektować funkcjonalną kuchnię, aby zachwycała estetyką, ale też pozwalała na wygodne gotowanie?

Kuchnia – miejsce nie tylko do gotowania!

Kuchnie kojarzone są przede wszystkim z gotowaniem lub z pieczeniem – warto zmienić ten tok myślenia! Poprzez dobranie odpowiednich dodatków możemy stworzyć w kuchni miejsce idealne do relaksu czy też do spożywania posiłków – mówią specjaliści z marki rega-meble.pl, specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości mebli kuchennych w Bielsku-Białej. Kuchnia powinna być dostosowana do naszych potrzeb, zaprojektowana z głową, estetyczna. 

Jakie meble do kuchni wybrać? Możliwości jest naprawdę wiele. Producenci zaproponują nam kolekcje wykonane z płyt meblowych i płyt laminowanych, ale również forniry czy naturalne, lite drewno. Szukając równowagi pomiędzy funkcjonalnością, estetyką a ceną zazwyczaj stawiamy na płyty meblowe – są one odporne na ścieranie, odkształcenia. Fronty szafek kuchennych tworzonych z płyt pokrywane są laminatami o nieporowatej strukturze. Nie chłoną one wilgoci, brudu, ich czyszczenie nie sprawia żadnego problemu. 

Jak zaaranżować modną kuchnię?

Wśród najmodniejszych rozwiązań proponowanych do kuchni wymienia się gładkie bryły meblowe, tworzące zwartą zabudowę, najlepiej bez wykorzystania klasycznych uchwytów a jedynie systemów push&click. Takie meble idealnie wpisują się w nowoczesne trendy i pozwalają na zaprojektowanie prostej, ale i estetycznej kuchni w której na wszystko znajdzie się miejsce. 

Comments are closed.