Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Jak wybrać dwuczęściowy strój kąpielowy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Strój kąpielowy to istny must have każdej garderoby. Jest to jeden z najbardziej niezbędnych zakupów w okresie wakacyjnym. Warto więc wiedzieć jakie stroje są najmodniejsze oraz to jak dobrać strój do figury. Stroje kąpielowe dobierać należy zależnie od sylwetki i preferencji.

Dwuczęściowe stroje kąpielowe

Tym, po co kobiety sięgają najczęściej w okresie letnim są dwuczęściowe stroje kąpielowe. Kobiety wybierają je niezależnie od figury. Mimo tego, że na pierwszy rzut oka stroje wyglądają tak samo to na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli oraz typów tego typu strojów. Niezwykle ważne jest to aby wiedzieć jakie stroje kąpielowe dwuczęściowe będą najbardziej pasowały do posiadanego typu sylwetki. Z racji na to, że w sklepach dostępnych jest masa różnych wersji strojów, warto zadbać o dobranie idealnie pasującego elementu garderoby. Jednym z częściej wybieranych typów strojów dwuczęściowych są modele trójkątne, określane również klasycznym bikini. Składa się on z dwóch trójkątów, materiału który spinany jest sznurkami, często ozdobnymi. Najczęściej wybierają go kobiety z małym biustem. Nie będzie on najlepiej wyglądał na dużych piersiach, ponieważ nie służy on do podtrzymywania piersi. Niestety często się on zsuwa i przesuwa po klatce piersiowej podczas aktywności fizycznych.

Które modele są najczęściej wybierane?

Kolejnym bardzo popularnym rodzajem dwuczęściowych strojów kąpielowych jest tak zwany halter bikini, czyli strój kąpielowy, który jest związywany lub zapinany z tyłu, posiada on ramiączka, które podobne są do biustonoszy klasycznych. Idealnie podtrzyma on większe rozmiary piersi a także przyczyni się do wyszczuplenia ramion. Dla Pań z małym biustem poleca się poleca się baletki. Jest to rodzaj bikini, w którym góra jest biustonoszem. Ciekawym wyborem jest również, bikini w typie bandeu. Biustonosz w takim zestawie ma kształt opaski. Cudownie komponować się on będzie z dołem niezależnie, od tego czy będzie w niskim czy wysokim stanie. Najmodniejsze są modele, które posiadają jedno ramiączko zamiast klasycznych dwóch.

Jaki dół stroju wybrać?

Jeśli chcesz zakryć uda lub pośladki najlepszym wyborem będzie strój kąpielowy z szortami. Niestety może się skończyć to tym, że nogi zostaną optycznie skrócone. Jeśli jednak zależy nam na zasłonięciu nadmiaru brzucha oraz na tym aby wydłużyć nogi powinniśmy sięgnąć po stroje kąpielowe dwuczęściowe z wysokim stanem. Dla szczupłych Pań poleca się stroje kąpielowe z figami, które są nisko wycięte na brzuchu. Ogromnym zainteresowaniem wśród pań o krótkim torsie cieszą się stroje kąpielowe z biodrówkami.

Więcej informacji znajdziesz na stronie strój kąpielowy dwuczęściowe.

Comments are closed.