Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Najstarsza metoda pielęgnacji paznokci

Pinterest LinkedIn Tumblr

Tipsy żelowe są dzisiaj wykonywane jedną z metod robienia profesjonalnego manicure. Pozwalają one na kompleksową pielęgnację paznokci, przedłużenie ich i konkretne udekorowanie. Metoda ta wykorzystywana jest na całym świecie. Doskonale zabezpiecza uszkodzony i słaby paznokieć oraz jest przeszkodą do obgryzania paznokci, ponieważ wciąż istnieją panie, które to robią.

Na czym polega metoda żelowa zdobienia paznokci?

Metoda ta polega na zmatowieniu płytki paznokcia, a następnie na nakładaniu na nią danego żelu. Przy pomocy specjalnych form, żel może przedłużyć paznokieć. W następnym kroku żel utwardza się pod lampą UV. Metoda ta pozwala na uzyskanie odpowiedniej bazy do dekorowania płytki paznokcia.

Tak zrobione paznokcie utrzymują się bardzo długo, blisko cztery tygodnie.

Można nimi wszystko robić, są mocne i trwałe, a dodatkowo ładnie wyglądają. Można je malować i zdobić, przeróżnymi ozdobami. Czasami tego typu paznokcie są prawdziwymi dziełami sztuki.

Bardzo ciekawe zdobienia

Dzisiaj jednokolorowy lakier nie jest już główną ozdobą paznokci. Panie chcą mieć bardzo zdobione paznokcie, ciekawie i niezwykle oryginalnie. Jest też już bardzo dużo różnego rodzaju preparatów i aplikacji, które na to pozwalają. Fachowe manikiurzystki wciąż się szkolą i doskonalą swój warsztat, potrafią one na paznokciach wykonywać dzieła sztuki.

Modny jest klasyczny manicure jak i ten oryginalny. Wszystko też zależne jest od danych okoliczności. Czasami zdobiony jest tylko jeden palec u jednej dłoni, a czasami wszystkie paznokcie, tworząc bardzo ekstrawagancki manicure. Możliwości jest wiele, a kreatywność stylistek jest ogromna.

Metoda żelowa zdobienia paznokci jaką ma cenę?

Metoda żelowa zdobienia paznokci nie należy do zbyt drogich usług. W zależności od charakteru całego manicure zapłacić za nią trzeba od 30 złotych do 100 złotych. Jest to jednak metoda bezpieczna i bardzo różnorodna. Ponadto przy jej pomocy można w szybkim tempie uzyskać bardzo długie paznokcie.

W ten sam sposób można też ozdobić paznokcie u nóg. Dzięki temu można uzyskać spójną relację pomiędzy paznokciami u rąk jak i u nóg. Metoda żelowa pozwala chronić paznokcie, dodaje im urody i poprawia ich wygląd. Spójny ze sobą manicure i pedicure najlepiej jest wykonać latem, kiedy można go w całej krasie pokazać i prezentować przez długi czas. Metoda ta jest modna i bardzo popularna, mimo, że jest już wiele innych sposobów na robienie sobie paznokci.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-zelowa/.

Comments are closed.