Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jak w sposób nowoczesny i praktyczny wyposażyć kuchnię?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Funkcjonalna kuchnia to przede wszystkim dopasowane do potrzeb elementy wyposażenia: garnki, patelnie, sztućce, noże. Szeroki wybór tych elementów sprawia, że podjęcie decyzji może okazać się bardzo trudne. Warto z bliska przyjrzeć się najciekawszym propozycjom i rozważyć ich zakup.

Garnki i patelnie, które zmienią oblicze codziennych posiłków

Nie trzeba wiele, aby znacząco podnieść jakość codziennie przygotowywanych posiłków. Nowoczesne garnki i patelnie zachwycą wyglądem, ale też wysoką trwałością oraz elementami dodatkowymi. Komplety garnków są sprzedawane w zestawach składających się z kilku lub kilkunastu elementów – dzięki temu możliwe jest wybranie kolekcji dopasowanej do własnych potrzeb. Wśród licznych możliwości najchętniej kupowanymi są garnki ze stali nierdzewnej 18/10. Garnki takie odznaczają się wyjątkową prezencją, jak również świetnymi parametrami technicznymi. W garnkach tego typu wykorzystano wielowarstwowe dno – jedną z warstw tworzy dysk, który pozwala na równomierne i szybsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Dysk przyczynia się do skrócenia czasu gotowania oraz do oszczędności energii.

Jakie sztućce do kuchni wybrać?

Jednym z elementów, bez którego ciężko się obyć w kuchni i jadalni, są sztućce. Szeroki wybór pięknych kompletów sztućców znaleźć można na stronie gerlach.pl. Obecnie projektanci proponują sztućce nawiązujące do klasycznego wzornictwa, jak i komplety doskonale wpisujące się w nowoczesne trendy. Zainteresowanie wzbudzają również komplety sztućców o wydłużonych rękojeściach, które stanowią funkcjonalną ozdobę na każdym stole. Sztućce tworzone są ze stali nierdzewnej – są one zabezpieczone przed wilgocią, korozją, odkształcaniem. Sztućce takie bez obawy można czyścić w domowych zmywarkach.

Comments are closed.