Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Co między szafkami w białej kuchni powinno się znaleźć?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Biel należy do kolorów, jakie często wybierane są do kuchni. Poniekąd przez to, że wpływ na to ma uniwersalność tego koloru. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie – co między szafkami w białej kuchni powinno się znaleźć? Warto znaleźć odpowiedź na tego typu pytanie, aby móc stworzyć modną i efektowną aranżację.

Co między szafkami w białej kuchni – podłoga

Warto spojrzeć w pierwszej kolejności na dół. Dlaczego? Ponieważ podłoga powinna zostać wykonana z trwałych i solidnych materiałów, aby nie było konieczności jej zrywania zaledwie po pół roku od remontu. Dobrym pomysłem są deski drewniane, które świetnie komponować się będą z bielą szafek. Drewno jest takim elementem, który można dopasować do kuchni urządzonej w stylu tradycyjnym lub minimalistycznym. W jaki sposób jest to możliwe? Taką kropką nad “i” będzie obecność uchwytów przy szafkach kuchennych lub też ich całkowity brak.

Płytki na ścianach

Co między szafkami w białej kuchni – pomiędzy tymi, jakie znajdują się na dole i na górze? Warto postawić na płytki, które mogą zostać ułożone w popularna jodełką. Jest to motyw, który wykorzystywany jest przy elementach drewnianych, ale ze spokojem – również można o nich pomyśleć w przypadku płytek. Zamiast tego, można zdecydować się na “mocny” kolor, który będzie stanowić ciekawy kontrast dla bieli szafek. Jednolite paski kolorystyczne są chętnie wykorzystywanym pomysłem. Oprócz tego, ciekawą propozycją wydają się płytki, które ułożone są w staranne, geometryczne wzory w jednym kolorze lub w dwóch.

 

Comments are closed.