Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Funkcjonalne parasole ogrodowe z wysięgnikiem

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak sprawić, aby zwykły ogród zmienił się w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe? Okazuje się, że wystarczą odpowiednie meble oraz parasole ogrodowe z wysięgnikiem. Współcześnie producenci zaproponują nam wiele interesujących udogodnień, które z pewnością przypadną nam do gustu i poprawią nasz komfort. 

Jak konstruowane są parasole ogrodowe z wysięgnikiem?

Szukając idealnego parasola do ogrodu z pewnością warto sprawdzić parasole ogrodowe z wysięgnikiem. Duże parasole skutecznie ochronią nas przed promieniowaniem słonecznym i sprawią, że nasz wypoczynek będzie pełniejszy. Parasole ogrodowe oferowane dzisiaj przez producentów tworzone są z wysokiej jakości materiałów, zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Parasol ogrodowy osadzony jest na stelażu z aluminium – stelaż taki nie odkształca się, nie jest podatny na korozję czy łamanie. Jego osadzenie na ruchomej stopie pozwala na rotowanie konstrukcji wokół jej osi. Na szczycie stelaża osadzona jest czasza – jest ona wzmocniona sprężynami naciągowymi, które dbają o to, aby tkanina czaszy pozostała na swoim miejscu w czasie silniejszych podmuchów wiatru. Czasza wykonana jest z tkaniny poliestrowej o gęstym splocie – zastosowanie tego tworzywa jest gwarancją, że tkanina nie będzie się pruć, ścierać czy chłonąć brudu. Dzięki warstwie poliuretanu czasza chroniona jest również przed wilgocią!

Parasole ogrodowe z wysięgnikiem w ziemi czy na tarasie?

Jak osadzić parasol w ogrodzie? Pomoże w tym odpowiednia podstawa pod parasol. Wśród dostępnych opcji znajdziemy podstawy dedykowane do wkopania w ziemię – są one tworzone z włókna szklanego, zabezpieczonego przed wilgocią. Jeśli nasz parasol ma stanąć na tarasie czy balkonie wykorzystajmy podstawy z niewielkimi kółkami i hamulcem – pozwolą one na wygodne przesuwanie konstrukcji po gładkiej powierzchni. 

Comments are closed.