Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Lampiony na balkon – jakie modele wziąć pod uwagę?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Chcąc zaprojektować przydomowy balkon ciekawie przede wszystkim skupiamy się na meblach i dodatkach. Chcąc odpoczywać również wieczorami warto postawić na lampiony na balkon – takie oświetlenie nie tylko nada charakteru otoczeniu, ale też pozwoli na bezpieczne poruszanie się po balkonie po zmroku. Jakie lampiony na balkon proponują nam dzisiaj producenci i projektanci?

Lampiony na balkon z trwałych tworzyw

Lampiony na balkon to jedna z wielu propozycji na ciekawe oświetlenie balkonu czy tarasu – takie lampiony są chętnie stosowane również w ogrodach, gdzie pragniemy stworzyć wyjątkową atmosferę. Dzięki lampionom nie tylko oświetlimy drogę czy stół, ale też sprawimy, że długie godziny na świeżym powietrzu staną się jeszcze bardziej magiczne. 

Jak skonstruowane są lampiony na balkon? Nowoczesne lampiony łączą w sobie funkcjonalność, trwałość i wspaniały wygląd: najchętniej wykorzystywany jest rattan, pochodzący z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Lampiony na balkon wykonane z rattanu to propozycja dla osób ceniących wysoką estetykę: rattan uznawany jest za jeden z najciekawszych tworzyw dedykowanych na tarasy i balkony, wniesie do przestrzeni wypoczynkowej naturę. Lampiony na balkon posiadają szklany pojemnik wewnątrz, aby móc w nim bezpiecznie umieścić świecę. Lampiony na balkon uzupełniane są o wygodne uchwyty, aby bezpiecznie móc przenosić je z miejsca na miejsce. 

Jak dbać o lampiony na balkon?

Lampiony na balkon, które wykonane są z rattanu, wymagają odpowiedniej pielęgnacji – warto mieć to na uwadze. Przede wszystkim konieczna jest ich ochrona przed wilgocią – lampiony na balkon powinniśmy umieścić w miejscu, które osłonięte będzie od deszczu. Chcąc oczyścić rattan z zabrudzeń wykorzystujmy do tego suchych ściereczek czy suchych szczotek ryżowych. 

Comments are closed.