Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Kupujemy nową bieliznę na wiosnę

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wiosna to świetny moment, aby kupić sobie nową bieliznę. Na jakie modele i komplety zdecydować się w tym roku? Jak prześledzić trendy? Poniżej garść podpowiedzi i wskazówek dla kobiet, które czują się zagubione przed wiosennymi zakupami.

Jak przygotować się do zakupu nowej bielizny?

Zanim kupi się coś nowego, warto przejrzeć swoje zasoby, pozbyć się rzeczy, które już nie pasują, są zniszczone i brzydkie. W szufladzie z bielizną często można znaleźć sporo takich rzeczy. Warto zatem najpierw uporządkować wszystko to, co się posiada, a dopiero potem ruszyć do miejsca, jakim jest sklep z bielizną.

Jaki przyjąć schemat podczas porządków? Bielizna to bardzo ważny element stylizacji i wizerunku współczesnej kobiety, dlatego też nie wolno mieć sentymentów i trzeba wyrzucać wszystko to, co jest już brzydkie i zniszczone. Dotyczy to majtek, biustonoszy, bielizny nocnej oraz skarpetek.

Sklep z bielizną – określ swoje potrzeby

Zanim wybierze się dobry sklep z bielizną, warto określić swoje potrzeby. Przykładowo wiosną, gdy często nosi się ubrania w jasnych kolorach, niezastąpiony będzie nie tylko biały biustonosz, ale również taki w kolorze cielistym. To samo dotyczy majtek.

W szafie każdej z kobiet powinna znaleźć się dobrej jakości bielizna bezszwowa, która świetnie leży na ciele, nie odznacza się pod ubraniami. To dosyć istotne, bo na przykład w tym roku modne będą ubrania z dzianiny, które wymagają właśnie takiej bielizny. Jeżeli już posiada się tego typu rzeczy, nie trzeba ich kupować. Warto śledzić trendy, ale jednocześnie odpowiadać na swoje własne potrzeby.

Dobry rozmiar

Bardzo ważne jest to, aby prawidłowo określić rozmiar bielizny, którą się nosi. Kobiety często popełniają błąd i noszą źle dopasowany biustonosz. To może prowadzić do deformacji piersi, bólu. Jeżeli ma się kłopot z tym, by ocenić, jaki rozmiar biustonosza jest adekwatny, można zrobić zakupy w sklepie, w którym oferowana jest usługa brafittingu.

Czym zajmują się brafitterki? To specjalistki, które wspierają kobiety podczas doboru bielizny. Potrafią bezbłędnie ocenić, jaki rozmiar biustonosza powinna nosić dana pani. Podpowiadają również w kwestii modelu biustonosza. Tych na rynku pojawia się coraz więcej. W końcu są też coraz bardziej wymyślne modele ubrań, które wymagają odpowiedniej bielizny. To właśnie latem kobiety często decydują się na noszenie odkrytych sukienek i bluzek, przy których biust musi być odpowiednio podtrzymany. Dobry sklep z bielizną to miejsce, w którym specjalistki pomogą w doborze bielizny, która będzie niczym druga skóra.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl.

Comments are closed.