Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jakie nowoczesne meble loftowe wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Styl loftowy jest obecnie jednym z najchętniej wykorzystywanych w domach czy mieszkaniach. Zaaranżowanie wnętrz w tym stylu nie sprawi najmniejszego problemu, jeśli wykorzystamy nowoczesne meble loftowe. Czym odznacza się styl industrialny? Jak tworzone są meble dopasowane do takich wnętrz?

Nowoczesne meble loftowe w klimatycznych wnętrzach

Styl loftowy inspirowany jest wnętrzami pofabrycznymi. Oznacza to, że cenione są duże przestrzenie, wysokie przeszklenia, światło, ale też trwałe materiały, takie jak cegła, beton, kamień, szkło, metal, lite drewno. Nowoczesne meble loftowe pozwolą na osiągnięcie stylu przemysłowego w mieszkaniu czy w domu, jednocześnie podnosząc estetykę. Meble takie tworzone są najczęściej na stelażach metalowych malowanych proszkowo, odznaczają się odpornością na ścieranie, korozję, odkształcenia. Struktura mebli to najczęściej lite drewno – wykorzystywane jest drewno bukowe i dębowe. Jasny kolor drewna świetnie komponuje się z ciemniejszymi stelażami Nowoczesne meble loftowe znajdą zastosowanie zarówno w salonach, pokojach dziennych, sypialniach, biurach czy nawet łazienkach – wybór jest naprawdę szeroki!

Nowoczesne meble loftowe – co wybrać?

Jakie nowoczesne meble loftowe okażą się strzałem w dziesiątkę? Przede wszystkim oferowane są stoliki kawowe – nowoczesne stoliki pozwolą na wykreowanie idealnego miejsca do relaksu w salonie czy w pokoju dziennym. Uzupełnieniem przestrzeni może być funkcjonalna szafka RTV, również idealnie wpisująca się w trendy loftowe. W sypialni doskonale sprawdzą się szafki nocne, na których można odłożyć książkę, okulary, leki, telefon. W łazienkach rekomendowane są stylizowane wieszaki na ręczniki, zarówno wolnostojące, jak i montowane przy ścianach.

 

Comments are closed.